Olympische Spelen als animatie op BBC
Het Europees Kampioenschap voetbal, de Tour de France én straks de Olympische Spelen. Het is hoe dan ook nu al een fantastische zomer voor de sportliefhebber. In Groot Brittannië moeten de Spelen in Londen natuurlijk het ultieme hoogtepunt worden. Werd er eerder al flink door Coca-Cola uitgepakt met de geniale documentaire over Mark Ronson en zijn ‘Olympic Theme Song’, nu is de beurt aan de BBC met Stadium UK, een ontzettend kekke animatie.
In opdracht van de BBC maakte Passion Pictures - Pete Candeland om precies te zijn – onderstaande promo voor de 2012 London Olympics. Een soort The Adventures of Tintin aan de ringen. Of Brave op de 4 x 100 meter estafette. Heel mooi. Die zal de komende weken nog met enige regelmaat op de Engelse tv voorbijkomen, gokken we.


Nou, het goede nieuws is dat je kunt geld winnen bij online casino’s. In feite, mensen doen het elke dag. Ik blijf in contact met echte gokkers op een dag-tot-dag basis en dat doen ze geld winnen. Soms hebben ze veel geld winnen. Elke keer in een tijdje, ik lees zelfs legitieme nieuws-verhalen over mensen die jackpots gewonnen ter waarde van meer dan een miljoen dollar.